Aktuality
Plán akcí
Historie
Historická vozidla
Fotogalerie
O kroužku
Kontakty
Instagram
Facebook

Členská sekce

Archiv aktualit

02. 02. 2020Obecné informace

Co nás čeká v roce 2020?
Právě pro vás pilujeme plán jízd a program na letošní rok. Již brzy se vše dozvíte.

Snad už můžeme prozradit, že nás čekají nějaké novinky, tak snad se budou líbit.

Těšte se s námi!

01. 09. 2018Obecné informace

Srdečně vás zveme na Den Ostravských dopraváků, který se koná v sobotu 1. září 2018 v areálu Dílen Martinov. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, výstavu vozidel (i pracovních), projížďky historickými vozidly po areálu i mimo něj a mnoho dalšího.
Více informací naleznete na stránkách DPO.
Těšíme se na Vás.

21. 04. 2018Obecné informace


Již se to blíží! V sobotu 21. dubna se na vás těšíme na první letošní akci. Připojíme se tradičně ke Dni památek a budeme jezdit od hlavního nádraží k Dolu Michal. Ovšem pozor, kvůli výluky na Mostě Pionýrů budeme jezdit v trase: Hlavní nádraží - Bohumínská - Sídliště Muglinov - ZOO - Michálkovice.
Těšíme se na Vás!

31. 03. 2018Obecné informace

Přátelé!
Slavíme 40 let činnosti našeho Kroužku přátel MHD. A jelikož jdeme s dobou, tak jsme konečně po dlouhém rozvažování založili Facebookovou stránku, kam budeme vkládat fotografie z akcí a také z historie. A mimo další informace i pozvánky na akce.
A taky jsme se objevili na Instagramu, kam budeme ve střídmější podobě dávat fotky, které za něco stojí.
Odkazy jak na Facebook, tak Instagram najdete v levém panelu.

10. 03. 2018Obecné informace

Připravili jsme pro Vás seznam letošních jízd. Pomalu se připravujeme nejen my, ale chystáme také vozy, abychom letošní rok zvládli bez poruchy a dalších problémů.

První jízdy pro vás chystáme 21. dubna v rámci Dne památek a sídel. Budeme jezdit historickým trolejbusem v trase Hlavní nádraží - Michálkovice.

28. 02. 2018Obecné informace

Přátelé,
do Fotogalerie byly doplněny fotografie z loňského roku. Pokud byste chtěli přispět do našeho archivu i svými snímky, můžete je zasílat (v maximálním počtu 5 kusů) na kpmhd@email.cz. Zveřejněny budou jen kvalitní a něčím zajímavé snímky.

Děkujeme

Víte, že ...